Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prijava za klan Tony Montana

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Tony Montana

Tony Montana


Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.02.2008

Prijava za klan  Tony Montana Empty
PočaljiNaslov: Prijava za klan Tony Montana   Prijava za klan  Tony Montana EmptyPet Feb 08, 2008 6:16 pm

Darijan Tapalaga, 1991 god iz Vrsca, CS igram 5,6 godina - aktivno 2 god. Nisam igrao ni za jedan klan. Igram na Balkan server, Explode, KGB (Kad ima mesta).... Na ovim serverima sam igrao pod nickom Chivas Regal Scoth Wiski.
Pre sam igrao i na gonetu, kosova, maxnetu.... pod nickom preda


MSN: preda_bre@hotmail.com
Nazad na vrh Ići dole
FoD | Dejinho




Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.02.2008

Prijava za klan  Tony Montana Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za klan Tony Montana   Prijava za klan  Tony Montana EmptySre Feb 13, 2008 8:48 pm

tony moramo de jos vidjet kako igras odigrat ces jedan cw pa cemo vidjet uzo sam ti ja e mail adressu pa javit cu ti
Nazad na vrh Ići dole
Tony Montana

Tony Montana


Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.02.2008

Prijava za klan  Tony Montana Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za klan Tony Montana   Prijava za klan  Tony Montana EmptyČet Feb 14, 2008 12:02 am

FoD | Dejinho ::
tony moramo de jos vidjet kako igras odigrat ces jedan cw pa cemo vidjet uzo sam ti ja e mail adressu pa javit cu ti


Ok. Ok ti mi javi na msn...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijava za klan  Tony Montana Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijava za klan Tony Montana   Prijava za klan  Tony Montana Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijava za klan Tony Montana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» RpD | Klan
» Klan FragOrDi3
» ^AnD1^ klan .
» GaMe Zone klan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Counter Strike :: Prijave za klan FoD-
Skoči na: