Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 s4.L vs FragOrDi3

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
TicTac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 20.12.2007

s4.L vs FragOrDi3 Empty
PočaljiNaslov: s4.L vs FragOrDi3   s4.L vs FragOrDi3 EmptySub Dec 29, 2007 11:35 pm

AKo budete hteli da opet igramo, igramo na normalnom serweru,gde cu moci da pricam na mic i na team_say i da me ne smara ONAJ GLOPI ADMIN DOK IGRAM CW DA MI APELUJE I DA ME SMARA I DEKONCETRTISHE KO DA SAM NA PUBLICU " APELUJEM OBA TIMA IMATE PO 2 OPOMENE" KO DA SAM U SKOLi,TOG DEBILA OD ADMINA AKO WIDIM NA BILO KOM CW-U JA IZAZIM,JER GLOPI DEBIL I RETARD ! Ako hocete igracemo opet,ali na normalnom serwery i normlanim adminom!Hvala
Nazad na vrh Ići dole
FeaR
Admin
Admin
FeaR


Broj poruka : 98
Godina : 38
Datum upisa : 10.12.2007

s4.L vs FragOrDi3 Empty
PočaljiNaslov: Re: s4.L vs FragOrDi3   s4.L vs FragOrDi3 EmptyNed Dec 30, 2007 2:34 am

Nije problem nema mesta ze nervozu,problem je bio u tome sto smo vas i mi culi tako da ste nas dekocentrisali,niko vam ne brani da pricate na mic,ali vam treba program za to,evo ti moj MSN pa cu ti poslati ja > odbojkas_sm@hotmail.com
Nazad na vrh Ići dole
https://fragordi3.serbianforum.info
TicTac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 20.12.2007

s4.L vs FragOrDi3 Empty
PočaljiNaslov: Re: s4.L vs FragOrDi3   s4.L vs FragOrDi3 EmptyNed Dec 30, 2007 2:48 am

FeaR ::
Nije problem nema mesta ze nervozu,problem je bio u tome sto smo vas i mi culi tako da ste nas dekocentrisali,niko vam ne brani da pricate na mic,ali vam treba program za to,evo ti moj MSN pa cu ti poslati ja > odbojkas_sm@hotmail.com

Ja znam za Program Team speaker ne brini,nego je problem sto nas igrac Morfy nemoze na TS jer mu laguje cs kad igra< i kako ja njemu da kazem Gde i kuda da ide?to mi objasni!? JA sam owo prwi put doziweo da ne smem da pishem na Team_say OMFG Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
FeaR
Admin
Admin
FeaR


Broj poruka : 98
Godina : 38
Datum upisa : 10.12.2007

s4.L vs FragOrDi3 Empty
PočaljiNaslov: Re: s4.L vs FragOrDi3   s4.L vs FragOrDi3 EmptyNed Dec 30, 2007 4:01 am

Smes,ko kaze da ne smes?Evo cisto jedan podatak,ja masskiller i ognjen imamo samo TS,choki cak nije video ni sta kucamo.ZNACI STRASNO.
Nazad na vrh Ići dole
https://fragordi3.serbianforum.info
TicTac




Broj poruka : 14
Datum upisa : 20.12.2007

s4.L vs FragOrDi3 Empty
PočaljiNaslov: Re: s4.L vs FragOrDi3   s4.L vs FragOrDi3 EmptyNed Dec 30, 2007 5:59 am

FeaR ::
Smes,ko kaze da ne smes?Evo cisto jedan podatak,ja masskiller i ognjen imamo samo TS,choki cak nije video ni sta kucamo.ZNACI STRASNO.

Mnogo ste wi slabi za nas lol! ! ali igracemo opet! Lepo na nekom serwery de smem da pisem i da pricam na microfon od mile volje! Cujemo se afro
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





s4.L vs FragOrDi3 Empty
PočaljiNaslov: Re: s4.L vs FragOrDi3   s4.L vs FragOrDi3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
s4.L vs FragOrDi3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FragOrDi3 vs ECM
» FragOrDi3 vs UF
» FragOrDi3 vs SUT
» FragOrDi3 vs SDK
» FragOrDi3 vs ECM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Counter Strike :: CW-odigrano-
Skoči na: