Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pravilnik za rezervaciju!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
FeaR
Admin
Admin
FeaR


Broj poruka : 98
Godina : 38
Datum upisa : 10.12.2007

Pravilnik za rezervaciju!!!! Empty
PočaljiNaslov: Pravilnik za rezervaciju!!!!   Pravilnik za rezervaciju!!!! EmptyPet Jan 25, 2008 4:32 am

Ako zelite da rezervisete server za cw to mozete uciniti na sledeci nacin !

1.Rezervacija se pravi u vidu pokrenute teme u ovoj sobi foruma,sve sto treba da uradite jeste da napisete.Datum igranja, vreme igranja (od-do), nazive obe ekipe, broj i nazive mapa koje ce se igrati,navescu primer <22.12.2006, 20:00 - 22:00, klan1 vs klan2, 2 mape>

2.Ovo je vrlo vazno da znate,nemojte praviti rezervaciju ukoliko se niste predhodno dogovorili sa adminima,mec morate rezervisati najmanje 5 sati pre posetka odigravanja.

3.Termin izmedju 20h-22h je iskljucivo za namenjen za FoD,mozete i tad napisati rezervaciju ali iskljucivo uz moju saglasnost!!!!

4.Mec mozete odigrati uz prisustvo hltv-a i to obavezno da napisete u rezervaciji,ukoliko zelite da ja zovem hltv ja cu odluciti vaznost meca i da li ima potrebe.

5.Server se ne moze rezervisati duze od 3 sata,obavezno navesti ako zelite da odigrate trecu mapu i koje su to mape.Ekipa moze imati dve rezervacije u jednom,to se mozemo dogovoriti.

6.Ukoliko do meca ne dodje,obavezno ispisite na forum da je mec otkazan da ne zvrji server prazan. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://fragordi3.serbianforum.info
 
Pravilnik za rezervaciju!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FragOrDi3 CW-server 212.200.139.140:27038 pass fcw :: Zakazivanje meceva-
Skoči na: